Przyjęcia i catering

Przyjęcia i catering

Organizacja imprez, Catering - Restauracja Staroświecka

Serwujemy kuchnię polską i europejską, uwielbianą przez wielu, dlatego tak doskonałą na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Serdecznie polecamy nasze usługi w zakresie organizacji imprez firmowych, plenerowych, urodzin, imienin, chrzcin, komunii i wesel oraz innych uroczystości na terenie Warszawy. Nasi kucharze przygotują wyśmienite zimne przekąski serwowane na półmiskach oraz dania gorące serwowane w podgrzewaczach. Specjalnością restauracji jest kaczka pieczona z jabłkami, podana na tradycyjnych zasmażanych buraczkach. Nasi kelnerzy i barmani profesjonalnie obsłużą każde przyjęcie w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu i czasie.

Restauracje Staroświecka współpracuje również z grupami artystów i muzyków, którzy mogą uatrakcyjnić lub poprowadzić dowolną imprezę. Istnieje możliwość wypożyczenia namiotów, parasoli oraz zestawów stołów i krzeseł, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem. Dodatkowo nasza firma może przygotować pełną kampanię reklamową danej imprezy oraz stworzyć reportaż z jej przebiegu.

Nasza restauracja obsługuje firmy również w zakresie obiadów dla pracowników. Oferujemy catering w rejonie Ursynowa i całej Warszawy. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani indywidualną ofertą obiadową, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, to ułatwi nam przygotowanie odpowiedniej, specjalnie skrojonej dla Państwa wstępnej propozycji. Prosimy podać przybliżoną liczbę obiadów oraz godzinę dostawy. 

Organizacja imprez, Catering - Restauracja Staroświecka
Informacje
Charakter wydarzenia i liczba osób
Zgoda